C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı – 3

C# ile Kütüphane otomasyonu yapımı 3. ve son dersini aşağıdaki YouTube bağlantısından izleyebilirsiniz. Proje dosyalarını http://yadi.sk/d/dMOkjMJ6EGw9v ve http://yadi.sk/d/7MrxfXeeEJRDk linklerinden indirebilirsiniz. Önceki derslerimiz olan C# ile Kütüphane Otomasyonu – 1 ve C# ile Kütüphane Otomasyonu – 2 dersimizi de incelemenizi öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı - 2 başlıklı makalemizde C# Dersleri, C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı ve Kütüphane Otomasyonu Nasıl Yapılı hakkında bilgiler verilmektedir.

About This Author

Uzun yıllardır yazılım ile uğraşıyorum. PHP ile başladığım yazılım hayatıma şu an PHP'nin yanında Swift ve Python ile devam ediyorum. Bu güne kadar bir çok proje geliştirdim ve yeni projeler geliştirmeye de devam ediyorum. Bu sitede yazılımseverlere faydalı bilgiler vermeye, yazılım geliştirmeye, öğrendiklerimi paylaşmaya, yeni başlayanlara yol göstermeye ve onlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

6 Comments

You can post comments in this post.


 • ADMİN bu program benim ödev acil kodları lazım programın direkt kendisi lazım

  koray güçin 3 sene ago Reply


 • aynı kişi 2 tane kitap emanet aldığında, emanet kısmında arama yapınca sıkıntı çıkıyor, kitap adı olarak ikisinde de en son aldığı kitabı gösteriyor, aynı şekilde 2 farklı kişi aynı kitaptan emanet almışsa, kitap adıyla arama yapınca ikisinde de en son emanet alanın adı yazıyor

  Yavuz Gürler 3 sene ago Reply


 • Güzel paylaşım devamını beklerim

  web tasarım 3 sene ago Reply


 • İlgimi çeken konulardan teşekkürler

  wordpress temaları 2 sene ago Reply


 • Sayfanızı internette gezinirken buldum çok beğendim teşekkür ederim

  web tasarımı 2 sene ago Reply


 • Bir hayli vakittir araştırdığım bilgiydi teşekkürlerimi sunarım

  seo hizmetleri 1 sene ago Reply


Post A Reply

%d blogcu bunu beğendi: