C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı – 1

C# ile Kütüphane otomasyonu yapımı 1. dersini aşağıdaki YouTube bağlantısından izleyebilirsiniz. Proje dosyalarını C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı 3. videoda bulabilirsiniz. Bu videonun devamı olan C# ile Kütüphane Otomasyonu Yapımı – 2 isimli videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.

 

Bir önceki yazımız olan C# ile Solucan Oyunu Yapımı başlıklı makalemizde C# Dersleri, C# ile Oyun Yapımı ve C# ile Solucan Oyunu Yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

About This Author

Uzun yıllardır yazılım ile uğraşıyorum. PHP ile başladığım yazılım hayatıma şu an PHP'nin yanında Swift ve Python ile devam ediyorum. Bu güne kadar bir çok proje geliştirdim ve yeni projeler geliştirmeye de devam ediyorum. Bu sitede yazılımseverlere faydalı bilgiler vermeye, yazılım geliştirmeye, öğrendiklerimi paylaşmaya, yeni başlayanlara yol göstermeye ve onlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

3 Comments

You can post comments in this post.


 • Selam bana mesaj ata bilirmisniz sizinle dersle alakali sorum var

  neymar.senyor@mail.ru buraya zahmet olmasa

  Wrong Turn 3 sene ago Reply


 • mrb öncelikle proje anlatımınız için çok tşk ederim

  bi sorum olacaktı Kitaplar ve Kişiler ben bu kayıtların içinden Kitap adına göre ve kişi adına göre arama yapmak istiyorum fakat class sql arama parametresini bi türlü yapamadım yardımcı olabilir misiniz şimdiden tşkler.

  Mert 3 sene ago Reply


 • Merhabalar size nasıl ulaşabilirim bi proje için?

  hakan 3 sene ago Reply


Post A Reply

%d blogcu bunu beğendi: