Umutlar Seneye Kaldı!

Google Glass umutları seneye kaldı!Google’ın merakla beklenen ürünlerinden biri olan Google Glass’ın çıkış tarihinin 2014 olduğu iddia edildi. Bu iddianın sahibi ise Computerworld’ün Google sözcülerinden biri. Bu da iddianın haklılık payını yükseltiyor. Ürünün 2014 yılında piyasaya çıkması Google’ın aleyhinde sonuçlar doğurabilir. Çünkü bu erteleme Google Glass’ın rakipleri olan Telephaty ve  Recon Jet gibi ürünlere zaman kazandırmış olacak. Bu da Google açısından iyi olmayabilir.

Bir önceki yazımız olan 1. Yazılım Sevdası Eğitimleri Başlıyor! başlıklı makalemizde Eğitim Setleri, Programlama Dersleri ve Programlama Eğitimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About This Author

Uzun yıllardır yazılım ile uğraşıyorum. PHP ile başladığım yazılım hayatıma şu an PHP'nin yanında Swift ve Python ile devam ediyorum. Bu güne kadar bir çok proje geliştirdim ve yeni projeler geliştirmeye de devam ediyorum. Bu sitede yazılımseverlere faydalı bilgiler vermeye, yazılım geliştirmeye, öğrendiklerimi paylaşmaya, yeni başlayanlara yol göstermeye ve onlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Post A Reply

%d blogcu bunu beğendi: